• Nieśmiało, po cichutku, przyszła... Nareszcie Wiosna!

• Bardzo za nią tęskniliśmy! Aby uczcić powrót ptaków, cieplnych dni i rozkwitające, barwne kwiaty, uczniowie przyszli ubrani w stroje w kolorach wiosennych. Barwne ubrania wprowadziły wszystkich w pogodny nastrój! Opiekunowie MSU

• W tym roku Mały Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów klas młodszych do wspólnego świętowania pierwszego dnia wiosny oraz Międzynarodowego Dnia Zespołu Downa. Z tej okazji dzieci włożyły skarpetki nie do pary, ubrały się na zielono, a we włosy wpięły wiosenne kwiaty. Podręczniki spakowały w torby, walizki, wózeczki. Było wesoło, kolorowo i świeżo- czuć było pierwszy, cieply powiew wiosny!

• Nasi najmłodsi! W imieniu Małego Samorządu Uczniowskiego serdecznie dziękujemy za udział w konkursie pt:"Najciekawsza Rzeźba z Warzyw".

• Wasze pomysły przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Gratulujemy pomysłowości i doceniamy ogrom włożonej pracy. Wybór był bardzo trudny 😀
        A oto wyniki:
        I miejsce: Karol Mańkowski kl.3b
        Pola Zalewska kl.2c
        II miejsce: Zofia Piotrkowicz kl.2a
        Małgorzata Przybylska kl.2a
        Weronika Przybylska kl.2a
        III miejsce: Pola Węgłowska kl.2a
        Bartosz Świerkot kl.1a
        Marcel Lipert kl.1a
        Zofia Posmyk kl.1a
        Anastazja Izdebska kl.3b
        Gratulacje!!!😀
      • ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !!!

• Zapraszamy do udziału 🎄🎄🎄

• Konkurs "Moja rzeźba z dyni" Małego Samorządu Uczniowskiego

• "Jak przyjemnie i wesoło, kiedy dynia krąży w koło - dynia tu, dynia tam, dynia krąży tu i tam". Dziś w naszej szkole obchodziliśmy "Dzień dyni". Na korytarzu można było podziwiać wystawę prac przygotowanych na konkurs pt. "Moja rzeźba z dyni", który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów kl. I-III. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy kreatywności! Prace są przepiękne i bardzo efektowne. Już niebawem nagrodzimy najbardziej pomysłowe dzieła. Opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego .

• Zapraszamy do udziału w Konkursie !

• Wyniki konkursu na logo MSU

• Mały Samorzad Uczniowski ma zaszczyt ogłosić wyniki konkursu na logo MSU:

1. ZOFIA POSMYK

2. MALWINA ADUŁO- KOŹNIEWSKA I NIKOLA URBAN

3. ANTONI POSMYK I PIOTR KOWALEWSKI

GRATULACJE! 🙂

• Dzień Nauczyciela

• Dla każdego wychowawcy dzieci z opiekunami MSU  wykonały tez piękne, jesienne bukiety z kolorowych liści.

Wszystkiego najpiękniejszego, drodzy Nauczyciele!

• Wystawa ,, Portret mojego nauczyciela "

• W Dniu Edukacji Narodowej, Mały Samodzad Uczniowski zorganizował wystawę prac pt. "Portret mojego nauczyciela". W galerii można podziwiać ulubionych wychowawców, ale też innych pracowników szkoły. Wszystkie piekne- bo wykonane z wielkim zaangażowaniem i sercem!

• Zapraszamy do udziału w Konkursie !